Havadan Konut Fotoğraf Çekimi

EMLAK VE İNŞAAT SEKTÖRÜ

Yurtdışı ve yurtiçi Emlak İnşaat piyasa sektöründe,  Havadan Video ve Havadan Fotoğraf çekimi  en çok talep edilen ve ilgi gören sektördür. Son yıllarda çok gelişen internet kullanımı ile bizde de hedef kitleleri ön araştırmayı yoğun şekilde buradan yapmaya yöneltmiştir. Bizler ‘de bu konuda  Kurumsal Medya olarak Gayrimenkulleriniz, Arsa ve Arazileriniz  gibi tüm görselleriniz için Havadan Video, Fotoğraf çekimi ile profesyonel hizmet kalitemizle yanınızdayız.

 

 İnşaat, arsa, emlak konut satışının olduğu her ortamda rekabeti internete taşımak, buradan müşteri kazanmak için web sitenizin içeriğini zenginleştirmek için havadan video  fotoğraf ve kaliteli profesyonel görseller etkili bir tanıtım aracıdır.      Elbette emlak internet'ten alınmaz, ama düşünün arsanın projesini ve tamamını gören müşteriyi nasıl etkileyeceğinizi, bu tanıtımda,  görsellerinizle yukarılarda olursanız bu      size, müşterinin tercihi ilgisi ve satın alma kararında  müthiş  bir avantaj sağlayacaktır.

  • Bir diğer size sağlayacağı önemli avantaj ise, yurtiçindeki  inşaat firmaları'nın genel çalışma şekli kat karşılığıdır. Arsa sahibi ise müteahhidi haliyle tanımak isteyip, daha önce nasıl çalıştığını bilmek ister. Firma  ise eski projelerini veya varsa son yaptığını gösterir. Ama diğer yapıları satılmış olduğu için geçmişteki daire içi veya detaylarını gösteremez. Ancak elinde yaptığı dairelerin iç detayları ile ilgili görsel arşivi varsa ikna ve güvenirlik gücü artar.

Prestij, Güven

 Emlak ve İnşaat Firmaları için hedef kitle öncelikle yurtdışındaki müşterileri ise, havadan çekim ile gayrimenkul ve örnek daire tanıtımlarını yapmak hem çok avantajlı hem de prestijli olacaktır, özellikle yurtdışı uzak mesafeli emlak satışlarının ilk adımı güzel, kaliteli ve görselliği detaylı web siteniz ile müşterilerinizin ilk ilişkiyi kurup  ilgi ve güven sağlamasıdır. 

ÖRNEK UYGULAMALAR ÇEKİMLER

  “Konut ve arazilerinizin satışını etkileyen albenisini artıran en önemli faktörün havadan fotoğraf çekimi ve havadan video olduğunu asla unutmayın.