TR

Translate:

AÇILIŞA ÖZEL EN UYGUN FİYAT TEKLİFİ İÇİN 0(555) 096 9090

Kurumsal Medya

ÜRÜN FOTOĞRAFI, SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ, KURUMSAL TANITIM FİLMİ, DRONE ÇEKİMİ sosyal medya yönetimi

HAKKIMIZDA

Sosyal Medya Danışmanlığı

Kurumsal Sosyal Medya, işletme ve markaların sosyal medya danışmanlığını yapmak üzere kurulan bir ajanstır. Hesap yönetimi, Instagram hikayeler, marka bilinirliği, reklam yönetimi, hediye çekilişleri, video post, gif paylaşımı, soru ve cevap postları gibi içerikler üretiriz.  İşinize uygun fotoğraf ve videoları profesyonel şekilde üretip paylaşırız.  

Video ve fotoğraf, Hayatın Her Anında !

 

Hedef kitle üzerinde en etkili iletişim aracı olan video içeriklerin üretimi konusunda, iş ve eğlence dünyasının ihtiyaç duyduğu nitelikli video prodüksiyon hizmetlerini estetikle buluşturuyoruz. Online video içerik tüketiminin hızla arttığı ve artık herkesin kendi mobil ekranına sahip olduğu günümüzde, konsept geliştirme, profesyonel ürün fotoğrafı, prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmetleri konusunda yaratıcı çözümler sunan Kurumsal Medya, kurumsal projelerin yanı sıra etkinlik, endüstri, kuyum, gıda, tekstil sektörüne değer katan videolar ve fotoğraflar üretiyor. Sadece youtube üzerinde her gün 1 milyardan fazla kullanıcı 5 milyardan fazla video izliyor. Artık her sektörün, her işletmenin ve söyleyecek sözü olan herkesin VİDEO’ya ve PROFESYONEL FOTOĞRAFLARA ihtiyacı var. Kurumsal Medya bu ihtiyacı en yaratıcı şekilde karşılamak için sizin yanınızda.

Sonuca Ulaşın

Sosyal medya hesaplarınız ve Google ile ilgili çalışmalarınızda hızlı ve etkili olarak sonuca ulaşırsınız. Sizin iş ve hizmetinizin analizini yapıp, hedef kitlenize ulaşmayı sağlamak bizim görevimizdir. Bu konuda iddialıyız, çünkü referanslarımız sağlam.

REFERANSLAR